Wyniki konkursu “Master of English Culture”

Dnia 09.06.2015 odbył się w naszej szkole konkurs Master of English Culture. Była to już dziewiąta edycja tego konkursu, w której udział wzięło 53 gimnazjalistów. Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące różnorodnych aspektów kulturowo-krajoznawczych związanych z Wielką Brytanią i Stanami Zjednoczonymi. Konkurs zorganizowany został przez nauczycielki języka angielskiego Hannę Lazarowicz i Katarzynę Łabuzek. Patronat nad konkursem sprawowaly wydawnictwa Oxford University Press, Macmillan oraz Rada Rodziców. Najrozleglejszą wiedzą na temat obu krajów wykazał się uczeń klasy IIB Hubert Gałaszkiewicz. Tuż za zwycięzcą uplansowali się Mikołaj Dubiel (kl.IIB) i Julia Stanisławska (kl.IIA). Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na rozdanie nagród, które odbędzie się podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w piątek 26.06.2015 roku.

Pełna lista uczestników wraz z punktacją: MASTER OF ENGLISH CULTURE 2015 WYNIKI

Dla chętnych sprawdzenia swojej wiedzy dotyczącej kultury Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii publikujemy pełną treść tegorocznego quizu i zapraszamy do udziału w konkursie już za rok.

MASTER OF ENGLISH CULTURE 2015