Spotkania z rodzicami 6 (klasy I) i 10 IX (pozostałe klasy) 2018 r.

Serdecznie zapraszamy  Rodziców na inauguracyjne spotkania z wychowawcami , które odbędą się:

10 września 2018 r. — dla Rodziców uczniów klas drugich i trzecich LO oraz Gimnazjum

16.30 — spotkanie Rodziców uczniów klas III LO  z p. Dyrektorem na sali gimnastycznej

17.00 — spotkania Rodziców wszystkich klas II i III LO i GD z Wychowawcami w salach lekcyjnych, którymi opiekują się klasy.

17.45  — spotkanie wszystkich przedstawicieli do Rady Rodziców,  sala 104 (I Piętro)

18.00 — spotkanie komitetu studniówkowego  sala  111  (sala konferencyjna)

Jeszcze raz  serdecznie zapraszamy Rodziców. Będzie poruszonych wiele istotnych zagadnień, dotyczących Państwa dzieci.

Dyrekcja i Wychowawcy.