Uczniowie I a uczestnikami Ogólnopolskich Mistrzostw Debat w j. angielskim.

W dniu 20 stycznia br.  grupa 10 uczniów naszej szkoły otrzymała nominację do Mistrzostw Polski w Debatach w języku angielskim. Jest to największy i najbardziej prestiżowy turniej debaty w Polsce dla uczniów szkół średnich. W marcu, przez trzy dni, 120 najlepszych uczniów z naszego kraju będzie miało okazję sprawdzić swoje umiejętności oratorskie w połączeniu z językiem angielskim. Najlepsi będą reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata na Sri Lance. Udział w turnieju będzie okazją do ćwiczenia umiejętności krytycznego myślenia i doskonalenia  pracy zespołowej.

Całemu zespołowi w składzie: Natalia Śliwińska, Julia Pelczar, Julia Buczek, Łucja Szopa, Victoria Więcek, Maksymilian Florek, Hubert Stareńczak, Jakub Dydak, Bartłomiej Bodaszewski, David Bednarczyk pod opieką
i koordynacją Pani Małgorzaty Wyżkiewicz życzymy powodzenia!!!