THE VOICE OF ERASMUS W GRECJI

W maju 2022 roku nasi uczniowie mieli niespotykaną szansę na wyjazd do Grecji z programu Erasmus Plus.  Cały pobyt trwał 7 dni wraz z bardzo męczącą podróżą. Jednak mimo wielu godzin spędzonych w autokarze, wyjazd był niesamowity. Uczniowie każdego dnia poznawali grecką kulturę, począwszy od muzyki, tańca, religii aż po wyśmienite smaki greckiej kuchni. Głównym tematem naszego projektu była muzyka więc każdy uczestnik oprócz niepowtarzalnych wspomnień wrócił z nową wiedzą i umiejętnościami muzycznymi. Codzienne warsztaty muzyczne, pokaz tradycyjnych instrumentów czy strojów ludowych przybliżył wszystkim jakże odmienna od naszej kulturę. Uczniowie brali udział w licznych koncertach a także mieli okazje prezentować własne talenty. Dzięki wszelkim działaniom podjętym w trakcie wyjazdu, uczestnicy zyskali wiele nowych doświadczeń ale także mogli podzielić się swoją pasją jaką jest właśnie muzyka. Był to niezapomniany czas ! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.