Szkolny Teatr “Marysia” wystawia sztukę Juliusza Machulskiego “Next ex” w RCKP w Krośnie

Z wielką radością   przyjęliśmy informację, że Szkolny Teatr “Marysia”, prowadzony przez Panią Prof. Gertrudę Dynowską-Trybus  wznowił swoją działalność.   W dniach 26 i 27  września 2023 r.,  aktorów szkolnego teatru   zobaczymy w sztuce Juliusza Machulskiego pod tytułem “Next ex”   na scenie RCKP w Krośnie.

Premiera spektaklu odbędzie się w dniu  26 września (wtorek)  o godz. 18.00  na scenie  RCKP w Krośnie. Zapraszamy na nią  uczniów klas czwartych naszego liceum, państwa profesorów, rodziców,  mieszkańców Krosna oraz wszystkich zainteresowanych.  Wstęp wolny.

Z kolei 27 września ( we środę)  o godz. 11.00 w RCKP   aktorzy wystawią sztukę dla wszystkich uczniów klas I, II i III naszej szkoły.  W ten dzień młodzież klas młodszych po czterech  lekcjach uda się pod opieką Państwa Profesorów  do RCKP.

Wszystkim widzom życzymy  dobrego odbioru i  wspaniałej zabawy!

Serdecznie zapraszamy!