Szkolne Mikołajki

Minęło dwa miesiące od wybrania nowego przewodniczącego szkoły. W tym czasie udało się nowemu samorządowi szkolnemu na czele z Julią Gancarz, zorganizować kilka atrakcyjnych imprez.

Jedna z nich to niezwykle udana dyskoteka andrzejkowa ( zdjęcia na fb szkolnym) , kolejna to Szkolne Mikołajki 6 grudnia. Samorząd Uczniowski postanowił zorganizować zabawę dla wszystkich uczniów .

W całej szkole zostały poukrywane kalendarze adwentowe oraz mikołajki. Kto znalazł –  ten szczęściarz. W tym magicznym dniu każdy uczeń mający czapkę Mikołajową był zwolniony z odpowiedzi.

Był to czas, w którym poczuliśmy powiew nadchodzących świąt. Podczas Mikołajek również nie zabrakło słodkości, które w trakcie lekcji były rozdawane uczniom oraz nauczycielom.  To był niezwykle miły i ciepły dzień dla wszystkich.

Dziękujemy nowemu Samorządowi Szkolnemu za wspaniałe inicjatywy, dla dobra całej społeczności.