Sukcesy naszych Uczniów w dziedzinie geografii.

W bieżącym roku szkolnym możemy się pochwalić licznymi sukcesami w zakresie geografii. Uczniowie naszej szkoły brali udział zarówno w Olimpiadzie Geograficznej, jak i w  Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH.

Finalistami XLIX Olimpiady Geograficznej zostali Wiktor Fiałkowski z klasy IVF oraz Kacper Kaczorowski z klasy III f.

Ponadto Kacper Kaczorowski uzyskał wyróżnienie w konkursie fotograficznym “Geografia – proces, forma, obiekt” zorganizowanym przez Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego.

Laureatami Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z geografii z elementami geologii zostali dwaj uczniowie klasy II b: Miłosz Borda-Sieczkowski (laureat pierwszego stopnia) oraz Nikodem Krok (laureat drugiego stopnia).

Opiekunami uczniów jest p. prof. Małgorzata Podyma

Serdecznie gratulujemy wszystkim  Wyróżnionym oraz Opiekunce merytorycznej.