Studniówka 2019

9 lutego 2019r. na hali Mosir w Krośnie odbył się tegoroczny bal maturalny uczniów naszego liceum. Studniówka rozpoczęła się uroczystym otwarciem przez Pana Dyrektora Ryszarda Józefczyka. W części oficjalnej goście mogli obejrzeć pokazowego poloneza przygotowanego pod okiem Pani Profesor Pauliny Fałat – Kosiek oraz taniec niespidziankę. Zgodnie z tradycją, poloneza zatańczyli także wszyscy zebrani. Ponadto goście mieli okazję obejrzeć występ taneczny ucznia naszej szkoły Macieja Osucha wraz z partnerką Magdaleną Gradowicz.

Zabawa trwała do rana i upłynęła w miłej atmosferze. Z pewnością tegoroczna studniówka zostanie w pamięci naszych maturzystów jako wspomnienie, do którego będą oni wracać z uśmiechem.