Książka „Nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Krośnie w latach 1900-2020” do nabycia w budynku szkoły.

Niniejszym informujemy wszystkich zainteresowanych, że w budynku naszej szkoły ( I piętro, pokój 109) jest dostępna książka „Nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Krośnie w latach 1900-2020” autorstwa Pana Władysława Sitka.

Aby stać się posiadaczem tej wspaniałej publikacji, wystarczy przekazać darowiznę w wysokości min. 50 zł  na cele statutowe Stowarzyszenia Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Krośnie.
Darowiznę można złożyć w budynku szkoły w pokoju 109.
Sekretariat jest czynny codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.00.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej możliwości. Nakład wkrótce zostanie wyczerpany.