Spotkanie z autorem książki „Nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Krośnie w latach 1900-2020” Panem Władysławem Sitkiem.

Zaproszenie

Stowarzyszenie Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Krośnie  serdecznie  zaprasza Nauczycieli, Absolwentów, Uczniów i Sympatyków na spotkanie z autorem książki „Nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Krośnie w latach 1900-2020” Panem Władysławem Sitkiem.

Spotkanie  będzie miało miejsce  w dniu 13 października 2021r. (środa)   o godz. 15.00 w sali gimnastycznej Liceum – Krosno, ul. Piotra Skargi 2 (wejście od dziedzińca szkolnego).

Autorskie spotkanie z Panem Władysławem Sitkiem poprowadzi członek zarządu Stowarzyszenia – prof. dr. hab. Piotr Łopatkiewicz.

Zarząd Stowarzyszenia