Spotkania Rodziców z Wychowawcami wszystkich klas – 5,6 IX 2022.

Serdecznie zapraszamy Rodziców uczniów I LO im. M. Kopernika  na spotkania z Wychowawcami, które odbędą się 5 i 6 września  ( poniedziałek, wtorek) 2022 r.

5 IX 2022 ( poniedziałek), godz. 16.30 – spotkanie z Rodzicami Uczniów klas pierwszych.

( na wstępie spotkanie rodziców z Panem Dyrektorem na dużej Sali gimnastycznej)

6 IX 2022 ( wtorek), godz. 16.30  – spotkanie rodziców uczniów IV – klas maturalnych

(Rozpoczęcie – spotkaniem z Panem Dyrektorem na dużej Sali gimnastycznej)

6 IX 2022 ( wtorek), godz. 17.00  – spotkanie z rodzicami uczniów klas II i III w salach lekcyjnych

Jednocześnie informujemy, że  6 IX 2022 ( wtorek) o godz. 18.00  odbędą się:

– spotkanie komitetu studniówkowego w Sali 111 ( sala konferencyjna) na I piętrze

– spotkanie komitetu półmetkowego w Sali  008 ( parter)

– spotkanie przedstawicieli wybranych do szkolnej Rady Rodziców w Sali 007 ( parter).

Serdecznie zapraszamy i  prosimy o obecność. Na zebraniach poruszonych będzie wiele ważnych spraw, dotyczących zarówno tegorocznych maturzystów jak i uczniów klas młodszych.