SPORTOWE SUKCESY UCZNIÓW “KOPERNIKA”

PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADY W PŁYWANIU
14.12.2016 r
Świetnie zaprezentowali się zawodnicy z „Kopernika” w półfinałach Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu, które odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Krośnie. Sztafeta dziewcząt 8 x 50 m stylem dowolnym w składzie: Aleksandra Mraz, Alicja Hunia, Agata Bocheńska, Karolina Krochmal, Amanda Moskal, Julia Słowik, Julia Głuszek, Olga Błażowska, Jagoda Tomkiewicz wywalczyła III miejsce. Indywidualnie nasi uczniowie odnotowali również sukcesy:
Jan Polański – II miejsce 50 m stylem dowolnym
Julia Głuszek – III miejsce 50 m stylem klasycznym
Alicja Hunia – IV miejsce 50 m stylem motylkowym
Karolina Krochmal – IV miejsce 50 m stylem klasycznym
Czekamy na wyniki innych półfinałów i trzymamy kciuki za awans do finałów!!!

Zdjęcia z zawodów pływackich można zobaczyć w galerii.

SUKCES KOSZYKARSKIEJ DRUŻYNY DZIEWCZĄT PODCZAS LICEALIADY

2.02.2017 r. w półfinale powiatowej licealiady dziewczęta z I liceum Ogólnokształcącego wywalczyły awans do rozgrywek finałowych, pokonując bardzo wysoko drużyny z II LO i ZSP Nr 5 z Krosna.
8.02.2017r. koszykarki z Kopernika okazały się najlepszą drużyną Krosna podczas powiatowej licealiady, pokonując w finale MZS Nr 5 oraz ZSP Nr 1. Tym samym drużyna wywalczyła awans do rozgrywek rejonowych, które odbędą się 27.02.2017, a ich organizatorem będzie nasza szkoła.
Skład drużyny: Kamila Sokołowska, Aneta Sokołowska, Kaja Rysz, Klaudia Sztaba, Gabriela Michałowska, Jagoda Gromek, Oliwia Bolek, Monika Bienia, Patrycja Głowińska , Anna Cynar, Aleksandra Cipora, Jagoda Kuśmierczyk, opiekun drużyny: Katarzyna Kustroń.

Zdjęcia z licealiady można zobaczyć w galerii.