Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu J. Angielskiego “The English Challenge”

Dnia 30 marca odbył się w naszej szkole finał konkursu języka angielskiego The English Challenge. Była to pierwsza edycja tego konkursu. Do etapu finałowego zakwalifikowały się drużyny z 8 szkół z Krosna i powiatu. Uczniowie drużynowo zdobywali punkty w konkurencjach Kahoot i Jeopardy.

Miło nam poinformować, że na podium konkursu stanęły drużyny;

SP z Iwonicza –   pierwsze miejsce

SP nr 8 Krosno – drugie miejsce

SP nr 3  Krosno  – trzecie miejsce

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim biorącym udział dziękujemy za czas i zaangażowanie.  Mamy nadzieję, że miło i wesoło spędziliście czas w naszej szkole.

Wielkie podziękowania należą się naszemu sponsorowi głównemu – firmie EBA sp. z o.o.  , dzięki której mogliśmy nagrodzić naszych zwycięzców ciekawymi nagrodami.

Wsparcie okazały nam również wydawnictwa MacMillan, Pearson i Oxford, które przekazały gadżety  oraz Rada Rodziców I LO.

Zapraszamy chętnych do udziału w kolejnych edycjach The English Challenge.

Podziękowania składamy Nauczycielom j. angielskiego:  prof. Hannie Lazarowicz i prof. Ewie Czekańskiej za organizację konkursu   oraz prof. Erwinie Kalistel-Pojnar i prof. Annie Worwie za pracę w jury.

Więcej zdjęć w galerii. Zapraszamy do obejrzenia.