Reprezentant Polski na Międzynarodową Olimpiadę Fizyczną w Indonezji.

Z  radością przyjęliśmy informację o wielkim sukcesie  ucznia klasy  III b LO (matematyczno-fizycznej)    —  Mateusza Turowskiego –tegorocznego maturzysty,  który zdobył tytuł Laureata z 4-tą lokatą LXVI Olimpiady Fizycznej i tym samym  będzie reprezentował Polskę  na  zawodach międzynarodowych w Indonezji.
Opiekunem dydaktycznym  Mateusza jest prof. Grzegorz Depczyński , który jest również Jego wychowawcą.  Gratulujemy im wspaniałego sukcesu ,
a Mateuszowi życzymy powodzenia w zmaganiach na najwyższym szczeblu.

Niemal w tym samym czasie  cieszyliśmy się z sukcesu  innego naszego maturzysty, ucznia kl. III e – promedycznej,  Kacpra Dykasa , który zdobył  srebrny medal  w zawodach centralnych
XLVI Olimpiady Biologicznej. Opiekunem Kacpra jest prof. Agnieszka Korzec- Niemiec. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Nieco wcześniej uczennica klasy III a LO (humanistycznej)  Maja Piskadło  zdobyła tytuł laureata  w zawodach centralnych Olimpiady Języka Angielskiego.  Jest czwarta w Polsce.
Serdecznie gratulujemy Mai oraz jej opiekunce dydaktycznej  prof. Erwinie Kalistel-Pojnar.

Nasi  bohaterowie są zwolnieni z matury z tych przedmiotów a wiele kierunków studiów stoi przed nimi otworem.