Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia -Wiosenny Ogród Nauk w Koperniku

Dnia 5 czerwca już po raz trzeci z kolei  odbyła się w sali ArtKina w Krośnie uroczystość szkolna podsumowująca  ruch olimpijski i konkursowy w roku szkolnym 2017/2018  w I Liceum Ogólnokształcącym  im. M. Kopernika w Krośnie o pięknej nazwie: „Wiosenny Ogród Nauk”. W odróżnieniu od tego typu gali – bohaterami  jej są uczniowie, licealiści, którzy mają już na koncie sukcesy olimpijskie i pragną podzielić się swoimi doświadczeniami z rówieśnikami, zarazić ich pasją poznawczą, zachęcić do samorozwoju. To im oddajemy głos.  Uczniowie, którzy uzyskali w tym roku tytuły laureata lub finalisty olimpiady zostali uhonorowani statuetką Jaskółki jako symbolu rodzącego się talentu.

W kategorii „Uczeń z pasją” zostali uhonorowani uczniowie liceum, którzy o swojej pasji chcieli  opowiedzieć uczestnikom imprezy. Wiosenny Ogród Nauk to wspaniała okazja do lepszego poznania uczniów Kopernika.  Warto podkreślić, że pomysłodawcą  tej pięknej i wartościowej imprezy jest Pan Dyrektor Ryszard Józefczyk.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii szkolnej oraz na terazKrosno.pl