Przyjmowanie oryginałów dokumentów do liceum

Przyjmowanie oryginałów dokumentów oraz potwierdzenie woli uczęszczania do I LO im. Mikołaja Kopernika w Krośnie  odbywać będzie się w  dniach

4.07.2014 r. w godz. 900– 15 00

7.07.2014 r. w godz. 900– 15 00

8.07. – nie przyjmujemy już dokumentów – przepraszamy za wcześniejszą błędna informację

Przyjmowanie oryginałów dokumentów i potwierdzenie woli uczęszczania do I LO im. Mikołaja Kopernika

Klasa A,F – sala 102

Klasa B,C –  sala 106

Klasa D,E,G – sala 104

• Wykaz dokumentów jakie należy złożyć:

– oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum;

– oryginał zaświadczenia egzaminu gimnazjalnego;

– zdjęcia (2 szt.) formatu legitymacyjnego- podpisane ( imię, nazwisko, data urodzenia).

• Karty Zdrowia należy dostarczyć w pierwszych dniach września bezpośrednio do Higienistki Szkolnej Pani Renaty Hejnar. Szczegółowe informacje będą podane początkiem roku szkolnego.
  • Osoby, które z dniach 27.06.2014 r.- 01.07.2014 r. złożyły oryginały dokumentów ( z wyjątkiem Laureatów konkursów kuratoryjnych),proszone są o przybycie celem podpisania oświadczenia woli uczęszczania do I LO.