Prezentujemy szkolne wyniki konkursu “KANGUR MATEMATYCZNY 2020”

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach, Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY” został przeprowadzany w sferze wirtualnej. Uczniowie wzięli w nim udział korzystając z komputera lub innego urządzenia multimedialnego. Ze względu na zdalny charakter konkursu w tym roku uczestnicy mieli 90 minut na rozwiązywanie zadań.

W naszej szkole do konkursu zgłosiło się 115 osób.

W kategorii junior (kl. I, liceum 4-letniego) maksimum punktów i wynik bardzo dobry otrzymała uczennica klasy 1B4 – Karolina Bysiewicz. Wyróżnienia otrzymali: Adam Głowacki, Olga Janocha, Mikołaj Kusiak, Filip Łękawski, Izabela Trznadel, Maciej Trznadel, Franciszek Ungeheuer (wszyscy z kl. 1B4) oraz Wiktor Fiałkowski (1F4) i Gabriela Mrózek (1F4).

W kategorii junior (kl. I,  liceum 3-letniego) maksimum punktów i wynik bardzo dobry otrzymała uczennica klasy 1b3 – Monika Bysiewicz. Wyróżnienia zdobyli: Piotr Czarnecki, Roman Gicala, Oliwia Głowińska, Zuzanna Kania, Dawid Kociuba, Magdalena Pabisz, Adam Socha (wszyscy z kl. 1b3) oraz Anna Jędrzejczyk (1c3), Olga Krzysztof (1e3), Aleksandra Marek (1e3).

W kategorii student(kl. II, liceum 3-letniego) wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie  z klasy 2b: Kacper Augustyn, Karol Jurasz, Krzysztof Nawrocki, Wiktor Nguyen, Kacper Paszek, Adrian Rachowicz, Maciej Sanocki, Krzysztof Sawicki, Bartosz Seweryn, Dominik Waliszewski, a także Adam Gonet z 2f.

W kategorii student (kl. III, liceum 3-letniego) wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie klasy 3b: Dominik Bysiewicz, Kamil Miśkowiec, Kornelia Rozpara, Paweł Sajdak, Marek Słyś, Monika Szuba, Mateusz Winiarski oraz Konrad Rajchel (z klasy 3f).

Wszystkim serdecznie gratulujemy!