Pożegnanie Absolwentów Gimnazjum Dwujęzycznego

We czwartek 22 czerwca 2017 r. w Gimnazjum Dwujęzycznym świętowaliśmy uroczyście zakończenie nauki w klasach trzecich.

Uroczystość z udziałem  uczniów, rodziców oraz dyrekcji i nauczycieli odbyła się   w pięknie na tę okazję udekorowanej sali w klimacie baśniowym. 61  uczniów  naszego Gimnazjum  zostało jego absolwentami i otrzymało świadectwa z wyróżnieniem.

Na szczególne wyróżnienie szkolne, którym jest medal kopernikowski „zapracowało”  w 3-letnim okresie nauki aż 19-stu gimnazjalistów. Byli to
z kl. III A : Weronika Bargiel, Urszula Bober, Kinga Budzyńska, Sabina Czechowicz, Urszula Janas, Daria Nowak, Jakub Penar, Paweł Trzemżalski, Jolanta Uliasz oraz z klasy III B : Dominik Bysiewicz, Aleksandra Jucha, Katarzyna Karamon, Urszula Kasprzyk, Aleksander Lenart, Miłosz Rachwał, Paweł Sajdak, Marek Słyś, Zuzanna Tomasiewicz i  Mateusz Winiarski.  Nagrody książkowe dla wszystkich wyróżnionych ufundowała Rada Rodziców w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Krośnie.

Dla 10-ciu uczniów, którzy osiągnęli najwyższe sukcesy naukowe uzyskując co najmniej dwukrotnie  tytuły laureata w konkursach kuratoryjnych lub tytuły laureata lub finalisty centralnych zawodów olimpiad przedmiotowych dla gimnazjalistów, krośnieńska firma STIMO z branży teleinformatycznej ufundowała bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Po uroczystości  odbył się bal gimnazjalny.

Życzymy naszym  gimnazjalistom udanych wyborów co do kierunku dalszej edukacji  oraz równie wielkich jak w gimnazjum  sukcesów w nauce.

Więcej zdjęć w galerii.