Piknik pod Wiszącą Skałą w Gimnazjum Dwujęzycznym

Tegoroczny Dzień Dziecka nasi  Gimnazjaliści spędzili w gospodarstwie agroturystycznym  Farfurnia w Zawadce Rymanowskiej.

Uczniowie wędrowali do miejsca spotkania dwoma pieszymi szlakami:
od Lipowicy przez Cergową  oraz  od  Stasian przez Piotrusia.
Spotkanie miało miejsce w Zawadce Rymanowskiej. Gospodarze Farfurni ugościli nas pysznymi kiełbaskami z grilla i zaoferowali urocze miejsce do odpoczynku i relaksu. Uczniowie mieli również okazję zobaczyć jak wyrabia się naczynia z gliny w niewielkim warsztacie garncarskim gospodarza.
Przy pięknej słonecznej pogodzie można było zachwycać się  urokiem porośniętych soczystą wiosenną zielenią wzgórz Beskidu Niskiego, a najpiękniejsze z widoków —  fotografować.
Najbardziej urzekające fotografie  samorząd szkolny postanowił nagrodzić, organizując Przyrodniczy Konkurs Fotograficzny dla wszystkich uczestników pikniku. Z pewnością ta wyprawa na łono dzikiej przyrody będzie dla naszych uczniów niezapomnianym przeżyciem.

Prezentujemy kilka zdjęć z naszej wycieczki, a więcej będzie dostępnych w galerii.