Pierwsze miejsce w V edycji Ogólnopolskiego Booktrailer Film Festival dla naszej Uczennicy Weroniki Jurczyk

Z radością przyjęliśmy wiadomość,  że stworzony przej uczniów naszej szkoły  oraz ich przyjaciół z Grupy Filmowej ViArt,  booktrailer “Florentyna od kwiatów”, zajął pierwsze miejsce w V edycji ogólnopolskiej Booktrailer Film Festival, otrzymując tym samym rekomendację do udziału w finale międzynarodowym.

UWAGA! UWAGA! MA ON RÓWNIEŻ SZANSĘ NA WYGRANIE NAGRODY PUBLICZNOŚCI W ZDOBYCIU KTÓREJ MOŻECIE POMÓC TUTAJ:

https://booktrailerfilmfestival.eu/it/votazione/online-audience-award      GŁOSUJCIE- POD TYM LINKIEM!

Głosowanie do  25  marca 2022. Tylko nie zawiedźcie!

Producentką i scenarzystką booktrailera jest uczennica klasy IIIc3 Weronika Jurczyk, a wystąpił w nim również uczeń klasy IIIb3 Bartosz Dylewski. Booktrailer Film Festival jest przedsięwzięciem
o charakterze edukacyjnym, promującym czytelnictwo wśród młodzieży.

Serdecznie gratulujemy Weronice i Bartkowi oraz całemu zespołowi,
pracującemu nad filmem.