Otrzęsiny 2021

12 X br.  przyjęliśmy do grona braci kopernikańskiej  nowych członków – uczniów klas pierwszych.

W tym roku zabawę otrzęsinową przygotowała klasa II c (politechniczna) wraz z Wychowawcą prof. Andrzejem Ruszałą.  W ramach rywalizacji klasowej uczniowie klas pierwszych przygotowali zdjęcia swoich klas w scenerii znanych bajek lub baśni, które można podziwiać na szkolnym facebooku, następnie wykonywali klasową piosenkę.

W finale uczestniczyli w turnieju „Jeden z sześciu”.   Zwycięzcą tegorocznej edycji Otrzęsin została klasa I d promedyczna.  Serdecznie gratulujemy wygranej oraz zdobytych nagród. Zabawa była bardzo udana!

Dziękujemy klasie II c wraz z Wychowawcą za przygotowanie i prowadzenie tej sympatycznej szkolnej imprezy, a prof. Pawłowi Zygarowiczowi za uwiecznienie tej świetnej zabawy na zdjęciach, które możecie obejrzeć w Galerii.