Najwyższe Laury w Olimpiadzie Chemicznej i inne “chemiczne” sukcesy uczniów z kl. III e naszego liceum.

Z radością informujemy, że uczeń klasy 3e3 Filip Cisek uzyskał tytuł laureata
68 Olimpiady Chemicznej zajmując 24 lokatę w kraju, a zarazem najwyższe miejsce spośród uczestników olimpiady z okręgu rzeszowskiego. Dużym sukcesem może poszczycić się również Dawid Skrok (klasa 3e3), który uzyskał w tych samych zawodach tytuł finalisty. Dzięki temu nasi tegoroczni maturzyści uzyskali zwolnienie z egzaminu maturalnego z chemii
z wynikiem 100%.

Od lewej:

Filip Cisek i Dawid Skrok

Ponadto uczniowie klasy 3e3 w składzie: Aleksandra Marek, Dawid Skrok i Filip Cisek wzięli udział w ścisłym finale (liczącym 12 zawodników wyłonionych spośród kilkuset startujących na dystansie trzech etapów) XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza, dzięki czemu uzyskali minimum tytuł finalisty. Szczegółowe wyniki z finału poznamy dopiero 30 kwietnia.

Filip Cisek wystartuje 24 kwietnia w finale Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH
 z Chemii. Trzymamy kciuki!

Wszystkim wymienionym gratulujemy ogromnych sukcesów!!!

Gratulacje należą się również opiekunowi dydaktycznemu wszystkich wymienionych uczniów – Panu Prof. Kamilowi Serafinowi.