Najwyższe laury dla naszych uczniów w Olimpiadzie Statystycznej.

Za nami V edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Statystycznej. Z radością przyjęliśmy informację, że  nasi dwaj uczniowie  znaleźli się w grupie 13-stu laureatów tej trudnej olimpiady.

Uczeń klasy III b Krzysztof Nawrocki zajął  2.  miejsce w Polsce (pierwszy z lewej na zdjęciu), a jego młodszy kolega z kl. II b(3)   Roman Gicala –zdobył 10. miejsce w rankingu ogólnopolskim.   Gratulujemy chłopcom tak wspaniałych wyników. Opiekunem dydaktycznym Krzysztofa jest prof. Piotr Kucia , a Romka – prof. Andrzej Bysiewicz. Opiekunom również składamy serdeczne gratulacje i podziękowania.

W etapie centralnym udział wzięło jeszcze  troje  naszych uczniów: Monika Bysiewicz II B3, Karolina Bysiewicz II B(4) oraz Olga Krzysztof  II C3.

Na uwagę zasługuje fakt, że od pierwszej edycji uczniowie Kopernika regularnie docierają do etapu centralnego
i zdobywają tytuły laureatów.
Jeszcze raz gratulujemy naszym laureatom i dziękujemy wszystkim wymienionym za  zmagania na najwyższym szczeblu.