Kopernik ma już dwóch Profesorów Oświaty

Dnia 16 października 2017 roku w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyło się uroczyste nadanie tytułu Honorowego Profesora Oświaty. Ten najwyższy w polskiej oświacie tytuł otrzymują nauczyciele za wyróżniające osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze. W tym roku w elitarnym  gronie 20 (z całej Polski)uhonorowanych osób znalazła się również nasza polonistka  dr Zofia Bartecka-Prorok – na zdjęciach  z minister Anną Zalewską, w sali Kancelarii PRM oraz…z absolwentem naszej szkoły Tomaszem Racławskim  wraz z grupą studentów  zaangażowanym  w ministerialne uroczystości, który przy okazji gratulowania  pani profesor przekazał też pozdrowienia dla kopernikańskiej społeczności. Jak widać-odnajdziemy się wszędzie!

Jesteśmy dumni ,tym bardziej, że to już drugi w naszej szkole  (również w Krośnie) profesorski tytuł. Przypomnijmy- w roku 2015 uhonorowano nim pana Grzegorza Depczyńskiego. Czekamy na kolejne…