I miejsce w Krośnie i VII miejsce w województwie we współzawodnictwie sportowym szkół dla I LO im. M. Kopernika w Krośnie

W  tym roku szkolnym odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół ponadpodstawowych .

W radością donosimy, że I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika okazało się być bezkonkurencyjne, pokonując w tej rywalizacji wszystkie szkoły krośnieńskie. W województwie zajmujemy bardzo wysokie VII miejsce  na 139 sklasyfikowanych szkół, wśród których znalazło się wiele szkół o profilu sportowym.

Największe  sukcesy sportowe na szczeblu wojewódzkim  w roku szkolnym 2021/2022 nasi uczniowie osiągnęli w następujących dyscyplinach: piłka siatkowa, koszykówka , lekkoatletyka, pływanie, szachy, piłka ręczna. Gratulujemy wszystkim uczniom oraz opiekunom i trenerom.