I LO im. M. Kopernika w Krośnie 4-tą szkołą w województwie w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt.

I LO im. M. Kopernika w Krosnie 4 szkołą w województwie w drużynowych biegach przełajowych w kategorii Licealiady dziewcząt. Dziewczęta pięknie zakończyły zmagania wygrywając w eliminacjach etap powiatowy oraz  rejonowy, a w finale do medalu niewiele zabrakło.

Ogromne gratulacje dla całej drużyny : Daria Guzior  I g, Natalia Chowaniec III f, Roksana Żychowska II e, Milena Łach I d, Nikola Niemczyk II d, Lea Gnatek  I d, Antonina Smolińska I g, Aleksandra Helińska I c.

Indywidualne wielkie uznanie dla Darii i Natalki, które na ponad 60 startujących zawodniczek w finale ukończyły bieg w pierwszej dziesiątce💪👍👌👏

Daria Guzior – 8 miejsce , Natalia Chowaniec – 9 miejsce . Dziękujemy za opiekę nad drużyną pani prof. Katarzynie Kustroń.