GOTOWI DO STARTU – START!!! JUBILEUSZOWE SZTAFETY KLASOWE I LO O PUCHAR DYREKTORA.

Już po raz dwudziesty ( po roku przerwy spowodowanej pandemią), uczniowie naszej szkoły wezmą udział, tym razem, w JUBILEUSZOWYCH SZTAFETACH KLASOWYCH I LO O PUCHAR DYREKTORA.

Ta niepowtarzalna impreza sportowej rywalizacji, zdrowej zabawy, radości i uśmiechu, gromadzi rok rocznie na starcie około 130 młodych, wysportowanych uczniów naszej szkoły.

Sztafety odbędą się już 7.10 2021 roku ( czwartek), na stadionie lekkoatletycznym MOSIR Krosno.

Gwarantujemy Wam dużo sportowych wrażeń, emocji i dobrej zabawy. Z racji jubileuszu, oprócz medali i pucharów dla zwycięzców, przewidziane są pamiątkowe koszulki dla wszystkich biorących udział w Klasowych Biegach  Sztafetowych.

Zapraszamy do zapisów w gabinecie WF.

Ps. Każda klasa wystawia reprezentację w składzie – 3 chłopców i 2 dziewczyny. Rywalizacja odbywa się oddziałami klasowymi ( chłopcy biegają 800 m , dziewczynki 400 m).

Izabela Zatorska – Pleskacz
organizator zawodów z ramienia szkoły