Dzień Patrona

17 lutego w naszej szkole odbyły się uroczystości Dnia Patrona. Samorząd Uczniowski pod kierownictwem pana prof. Marcina Pudło przeprowadził całe przedsięwzięcie. Rywalizacja międzyklasowa odbyła się na dużej sali gimnastycznej i po raz pierwszy w historii naszej szkoły była transmitowana na żywo za pośrednictwem internetu do sal lekcyjnych. Jedną z konkurencji był konkurs pierników, wiedzą o szkole i Patronie można było wykazać się w quizie a tężyznę fizyczną zaprezentować w konkurencji przeciągania liny. Rywalizację miedzyklasową wygrała kl. IIA liceum. Po uroczystości Dyrekcja złożyła kwiaty pod pomnikiem Mikołaja Kopernika.

Dzień wcześniej odbyła się, jako impreza towarzysząca dyskoteka z okazji Dnia Patrona. Szczególnie dobrze bawili się nasi gimnazjaliści.