Dzień Patrona 2020 w “Koperniku”

Dzień Patrona  to święto Szkoły, które jest okazją do wspólnej zabawy i integracji całej społeczności kopernikańskiej. Niezwykle bogaty i atrakcyjny program obchodów  tegorocznych był dziełem członków Samorządu Szkolnego.  Dzięki ich pomysłom oraz pieczy nad właściwą organizacją imprezy, zabawa okazała się niezwykle udana. Sami obejrzyjcie zdjęcia w galerii!.

Uwieńczeniem obchodów była tradycyjnie już organizowana licytacja na cel charytatywny. Dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz  licytującym za zaangażowanie i przygotowanie „fantów”.

Podziękowania za organizację i prowadzenie imprezy szkolnej kierujemy  do Natalii Śliwińskiej – przewodniczącej Samorządu Szkolnego, Anny Tenety, Oliwii Landy, Arkadiusza Wilka, Rafała Bukowskiego, Witolda Józefczyka, Adriana Rachowicza, Zosi Sowy, Karoliny Drobek, Dominiki Balon oraz wielu nie wymienionych, ale szczerze zaangażowanych.  Dziękujemy prof. Marcinowi Pudło za opiekę i wsparcie samorządu, prof. P. Zygarowiczowi za dokumentację fotograficzną  oraz przedstawicielom wszystkich klas I-II , którzy wzięli udział w zabawie !. Bez Was nie byłoby takiej zabawy i takiej wspaniałej atmosfery!

Zapraszamy do galerii!