Dzień Otwarty I LO – 27 III 2020 r. godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy wszystkich Ósmoklasistów, którzy pragną  zostać członkami Braci Kopernikańskiej
na Dzień Otwarty naszej szkoły, który odbędzie się  27 marca 2020 r. o godz. 17.00.

Drodzy Kandydaci!

Będziecie mieć niepowtarzalną okazję, aby przyjrzeć się szkole, poznać naszych nauczycieli, porozmawiać z Waszymi rówieśnikami, którzy już są uczniami “Kopernika”  i którzy będą Waszymi przewodnikami po szkole. Zobaczycie, jak wiele dzieje się w “Koperniku”, jak wspaniale działa Samorząd Szkolny. Przekonamy Was, że w naszej szkole możecie się wszechstronnie rozwijać i zyskacie wielu przyjaciół. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji i niespodzianek.  Zapewniamy świetną zabawę. Nie będziecie żałować!

Drodzy Kandydaci!  Zapraszamy Was serdecznie! Zarezerwujcie sobie piątkowy wieczór
i przyjdźcie koniecznie!

Dyrekcja, nauczyciele i cała społeczność kopernikańska