Dzień Języków Obcych świętowaliśmy inaczej , ale równie wspaniale.

25 września odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych. W tym roku obchodziliśmy go inaczej, bo w reżimie sanitarnym ale i tak społeczność kopernikowska pokazała, że umie się bawić.

W szkole zawisły plakaty własnoręcznie wykonane przez uczniów, w ich przygotowanie włożono wiele pracy i kreatywności. Czas na przerwach umilały nam hity w różnych językach.

Na lekcji czwartej uczniowie mogli wysłuchać audycji o ciekawostkach językowych przygotowaną przez klasę 2a(3), następnie wszyscy mogliśmy zagrać w językowo-kulturowego Kahoota, opracowanego przez klasę 1f.

Gwoździem imprezy była premiera dwóch piosenek szkolnego musicalu Mamma Mia oraz piosenki z musicalu Hamilton. Dzięki stronie naszej szkoły na facebooku mogliśmy oglądać musicale oraz grafiki multimedialne przygotowane przez uczniów naszej szkoły.

Jeśli jeszcze nie polubiłeś naszej strony na facebooku – zrób to koniecznie i obejrzyj, jak się bawiliśmy.

Za przygotowanie tego dnia dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, zwłaszcza z klas 2a3, 1f, 2c i 3a, dziękujemy za wsparcie samorządowi uczniowskiemu z przewodniczącą Natalią Śliwińską na czele oraz nauczycielom-opiekunom imprezy: prof. Hannie Lazarowicz i  prof. Annie Stelidze oraz opiekunce szkolnego facebooka – prof. Edycie Węgrzyn.  Zapraszamy do obejrzenia grafik i zdjęć w galerii.