Duży sukces sportowy na arenie ogólnopolskiej odniosła nasza uczennica Monika Moskal z kl. II d3.

Monika startując w miniony weekend na Halowych  Mistrzostwach Polski U 20 w Toruniu wywalczyła znakomite lokaty, reprezentując miasto Krosno i nasza szkołę. Ta młoda, utalentowana zawodniczka z klubu MOSiR Krosno, po ciężkim konkursie, zajęła 5 miejsce w trójskoku z wynikiem 11.88 m. Monika niestety dwa skoki , które dałyby jej brązowy medal na odległość ok. 12m spaliła. Na pocieszenie, wynik który uzyskała jest jej nowym rekordem życiowym i wspaniałym prognostykiem na otwarcie sezonu letniego. Monika na tych mistrzostwach startowała również w skoku w dal, gdzie uplasowała się na 6 pozycji skacząc na odległość 5,45m. Reprezentantka naszej szkoły jest w czołówce Polski, wśród młodych dziewcząt uprawiających te trudne technicznie dyscypliny lekkiej atletyki. Nadmienię, że Monika świetnie sobie radzi z nauką i uprawianie sportu na wysokim poziomie nie przeszkadza jej znakomicie łączyć tych dwóch pasji. Gratulujemy wyników i życzymy medali na otwartym stadionie.