Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice. Przeczytajcie nasz list.

Drodzy – nasze Uczennice,  nasi Uczniowie.

Szanowni  Rodzice i Opiekunowie.

Pragniemy skierować do Was kilka ważnych słów.

Kiedy zaczynaliśmy strajk, nie wiedzieliśmy, ile potrwa.   Mieliśmy nadzieję, że w ogóle do niego nie dojdzie. Stąd nasza i Wasza niepewność.

W najgorszych scenariuszach nie przewidywaliśmy braku dobrej woli tych, od których zależą decyzje pozwalające nam i Wam podjąć stosowne do kalendarza roku szkolnego działania.

Jesteśmy odpowiedzialni. Tęsknimy za Wami.   Puste szkolne korytarze niech będą wyrzutem sumienia.   Nie naszym….

Czekamy na rozstrzygnięcie ważnych dla nas wszystkich kwestii. Wierzymy, że niedługo się spotkamy.

Wasi

Wychowawcy i Nauczyciele