Dobra passa “kopernikańskich” matematyków trwa.

Mamy naszych uczniów w finale ogólnopolskim Olimpiady Lingwistyki Matematycznej.

Pragniemy podzielić się radosną informacją, która napłynęła tuż przed Świętami z Wrocławia. Spośród prawie pięciuset uczestników zawodów drugiego stopnia XIX Olimpiady Lingwistyki Matematycznej (naszą szkołę reprezentowali : Monika Bysiewicz, Karol Jurasz, Zuzanna Kania, Patrycja Kotulak, Olga Krzysztof, Magdalena Pabisz, Stanisław Władyka, Daria Zabawa, Aleksandra Zając) wyłoniono 76 osób na zawody finałowe. Wśród nich jest dwójka naszych uczniów Aleksandra Zając i Karol Jurasz (oboje 3b). Gratulujemy uczestnikom zawodów centralnych i życzymy powodzenia na trzecim etapie.
Serdeczne gratulacje składamy również opiekunowi dydaktycznemu wyróżnionych uczniów – Panu Profesorowi Piotrowi Kuci.