DNI OTWARTE SZKOŁY 28, 29 III 2019, godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy wszystkich Gimnazjalistów oraz Ósmoklasistów , którzy chcieliby wstąpić do grona społeczności Kopernikańskiej i kontynuować naukę w I LO  oraz tych, którzy jeszcze nie podjęli decyzji na Dni Otwarte Szkoły, które odbędą się  28 i  29 III 2019 r. .

Gimnazjalistów zapraszamy 28 III  na godz. 17.00 ( czwartek)
Ósmoklasistów – na 29 III  na godz. 17.00 (piątek). Zapraszamy również Waszych Rodziców.

Spotkanie będzie okazją do poznania szkoły i jej atutów, oferty edukacyjnej na przyszły rok szkolny oraz do spotkań i rozmów z uczniami starszych klas, którzy chętnie podzielą się swoimi obserwacjami i doświadczeniem.  Na naszych Gości czeka wiele wspaniałych atrakcji i mnóstwo świetnej zabawy. Z pewnością to popołudnie będzie dla Was  niezapomniane.

Jednocześnie informujemy, ze w zakładce Rekrutacja opublikowaliśmy ofertę edukacyjną na rok szkolny 2019/2020. Zapraszamy do zapoznania się z nią. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 13 43 204 50.