Egzaminy Maturalne – od 6 V 2019 …

Drodzy Maturzyści.  Od dnia 6 V rozpoczynają się egzaminy maturalne kolejno z j. polskiego, matematyki  i j. obcego nowożytnego. Rozpoczynają się o godz. 9.00.

Szczegółowy harmonogram będzie dostępny w ZASTĘPSTWACH.

• Prosimy, aby Maturzyści zgłaszali  się pod salą egzaminacyjną co najmniej 0,5 godz. przed egzaminem.
  • Przypominamy, że do sal egzaminacyjnych nie można wnosić telefonów komórkowych i innych urządzeń telekomunikacyjnych oraz toreb, plecaków itp.
  • Każdy zdający  posiada przy sobie jedynie dowód tożsamości ( np. dowód osobisty) oraz długopis z czarnym tuszem ( na matematyce szkoła zapewnia kalkulatory, tablice matematyczne oraz linijki).
  • Dla każdego maturzysty będzie przygotowana butelka wody niegazowanej przez 3 pierwsze dni egzaminów. Na kolejne należy samodzielnie zaopatrzyć się w butelkę wody niegazowanej.

Życzymy Wam wszystkim powodzenia i  dobrych pomysłów !

W razie potrzeby prosimy o kontakt ze szkołą. Tel 13 43 204 -50.