Laureaci i finaliści kuratoryjnych konkursów przedmiotowych dla gimnazjalistów

 

Język polski

Zofia Przyprawa – laureatka  2014, finalistka 2015

Mikołaj Dubiel – laureat  2015

Oliwia Żywiec – laureatka  2015

Laura Bogaczyk – finalistka 2015

Milena Landa – finalistka 2015

Zuzanna Młodecka – finalistka 2015, laureatka 2016

Paulina Fiałkowska – finalistka 2015,  laureatka 2016

Weronika Hejnar – finalistka 2015

Weronika Bargiel  -  laureatka 2016, laureatka 2017

Sabina Czechowicz – finalistka 2016, laureatka 2017

Kacper Kozioł  — finalista  2016

Jakub Penar – laureat 2017

Urszula Bober – finalistka 2017

Jagoda Barszczewska  -  finalistka 2017

Dominik Bysiewicz -finalista 2017

Katarzyna Karamon – finalistka 2017

Język angielski

 Aleksandra Jucha – laureatka 2015, laureatka 2016

Daria Nowak – finalistka 2015, laureatka 2016

Milena Landa- finalistka 2015

Jan Wacławik – finalista 2015, laureat 2016

Marcin Hawryluk — finalista 2016

Sabina Czechowicz  – finalistka 2016, laureatka 2017

Korneliusz Durał  -  laureat  2016

Mikołaj Dubiel – laureat 2016

Adam Polański – finalista  2016

Zofia Przyprawa  – finalistka  2016

Kinga Budzyńska – laureatka 2017

Maciej Lisak – laureat 2017

Paweł Sajdak – finalista 2017

Język francuski

 Katarzyna Rączka – finalistka 2014, laureatka 2015

Natalia Szuryn – finalistka 2014, laureatka 2015

Mariola Niżnik – finalistka 2014, laureatka 2015

Adrianna Wojtowicz – finalistka 2014, laureatka 2015

Język niemiecki

 Krzysztof Grądalski – finalista 2014, laureat 2015

Paweł Sajdak  – finalista  2016, laureat 2017

Dominik Bysiewicz – finalista 2017

Język hiszpański

Sabina Czechowicz  – finalistka 2017

Adrian Orzechowski – finalista 2017

Historia

 Katarzyna Klamut – laureatka – 2014, 2015

Michał Sanocki – finalista- 2014, laureat 2015

Magdalena Słyś – laureatka 2015

Joanna Klara – laureatka 2016

Katarzyna Klara  -  laureatka  2016

Marcin Hawryluk  – laureat  2016

Monika Zajdel – laureatka  2016

Kacper Dwernicki – laureat 2017

Kinga Półchłopek – laureatka 2017

Aleksandra Zając  – laureatka 2017

Arkadiusz Zając – finalista 2017

Jakub Wojnar – finalista 2017

Jakub Dobosz – finalista 2017

Paweł Sajdak – finalista 2017

Marek Śłyś – finalista 2017

Biologia

 Krzysztof Grądalski – finalista 2013, laureat 2014

Monika Rajs – laureatka 2015

Paulina Biedroń – laureatka 2015

Maria Michalska – laureatka 2015

Julia Pyteraf – laureatka 2015

Monika Rajs- laureatka  2016

Paulina Biedroń  – laureatka  2016

Aleksandra Pelczarska  – laureatka  2016

Paulina Podkul  -  laureatka 2016

Mateusz Winiarski  -  finalista  2016

Marcelina Guzik – finalistka 2017

Zuzanna Tomasiewicz  — laureatka 2017

Aleksandra Jucha – laureatka 2017

Weronika Bargiel – laureatka 2017

Bober Urszula – laureatka 2017

Urszula Janas – laureatka 2017

Beata Drzyzga – finalistka 2017

Chemia

 Krzysztof Grądalski – finalista 2014, laureat 2015

Weronika Mrozek – finalistka 2015, laureatka 2016

Monika Rajs  –  laureatka  2016

Hubert  Gałaszkiewicz – laureat  2016

Mateusz Winiarski – laureat 2017

Geografia

 Krzysztof Grądalski – laureat 2014

Jan Sygnowski – laureat 2015

Mateusz Winiarski – laureat 2015,  finalista  2016, laureat 2017

Hubert Gałaszkiewicz – finalista 2015,  laureat  2016

Krzysztof Skomiał – finalista 2015

Paweł Trzemżalski – finalista  2016,  laureat 2017

Karol Kędzior  — finalista 2016

Dominik Bysiewicz – finalista 2017

Matematyka

 Michał Zygarowicz – finalista 2014, laureat 2015

Dominik Bysiewicz – laureat 2015, laureat  2016,  laureat 2017

Mateusz Kałwik – laureat 2015, laureat  2016

Krzysztof Skomiał – laureat 2015

Karolina Kluk – finalistka 2015

Marcin Hawryluk – finalista 2015, laureat  2016

Mateusz Winiarski – finalista 2015,  laureat  2016, laureat 2017

Bartosz Justkowski  — laureat  2016

Olga Bidnik  – finalistka  2016

Karol Kędzior  -  finalista   2016

Paweł Sajdak  – finalista  2016, laureat 2017

Marek Słyś – finalista 2017

Aleksander Lenart – finalista 2017

Berenika Pacuta – finalistka 2017

Maciej Lisak – finalista 2017

Dominik Waliszewski – finalista 2017

Maciej Ćwięka -finalista 2017

Fizyka

 Krzysztof Grądalski – laureat 2014, 2015

Paweł Kiełbasa – laureat 2014, 2015

Michał Zygarowicz – laureat 2014, 2015

Jan Borowski – finalista 2014, laureat 2015

Julia Pyteraf – finalistka 2014, laureatka 2015

Szymon Marosz – laureat 2015

Maria Michalska – laureatka 2015

Łukasz Grądalski – laureat 2015

Bartosz Justkowski – laureat 2015, laureat  2016

Paweł Wołczański – laureat 2015

Katarzyna Klara – laureatka 2015

Marcin Hawryluk – finalista 2015,  laureat 2016

Tomasz Depczyński – finalista 2015

Jan Sygnowski – finalista 2015

Robert Waliszewski – finalista 2015

Paweł Sajdak  — laureat  2016,  laureat 2017

Dominik Bysiewicz  – laureat  2016,  laureat 2017

Mateusz Winiarski – laureat  2016, laureat 2017

Katarzyna Klara  –  laureat  2016

Joanna Klara  — finalistka 2016

Monika Bienia -  finalistka 2016

Aleksander  Lenart — finalista  2016

Marek Słyś  – finalista  2016, laureat 2017

Mateusz  Kałwik- finalista 2016

Bartłomiej Burczyk -finalista 2016

Jakub Kozubal – finalista 2016

Maciej Kozubal – finalista 2016

Aleksandra Jucha  – laureatka 2017

Aleksander Lenart – laureat 2017

Katarzyna Karamon – laureatka 2017

Karol Marosz -  finalista 2017

Adrian Orzechowski – finalista 2017

Maciej Lisak – finalista 2017

Dominik Waliszewski -  finalista 2017

Filip Misiak — laureat 2017

Magdalena Słaby – finalistka 2017

Maciej Sanocki – laureat 2017

Informatyka

 Miłosz Rachwał – laureat 2015,  laureat 2016, laureat 2017

Anna Deliowska  –  laureat  2016

Mateusz Winiarski – laureat 2017