Olimpijczycy

 

Literatura i język polski

  • MAGDALENA KOŁOSOWSKA – FINALISTKA – 1987
  • ROBERT WILK – FINALISTA – 1988
  • JOANNA HEJNAR – FINALISTKA – 1989
  • MALWINA ZAJDZIK – FINALISTKA – 1990
  • ANNA WOJCIECHOWSKA – LAUREATKA – 1993
  • ANITA SŁOMAK – LAUREATKA – 1997
  • ANNA DROZD – FINALISTKA – 1997
  • ANNA JUPOWICZ – LAUREATKA – 1998
  • BARBARA KOŁOSOWSKA – FINALISTKA – 1998
  • MACIEJ BURY – LAUREAT – 2001 I LOKATA
  • ALEKSANDRA SZCZEPAN – LAUREATKA – 2003
  • WOJCIECH SZYMAŃSKI – LAUREAT – 2003
  • MACIEJ DYBAŚ – FINALISTA – 2003
  • MARIA WÓJTOWICZ – LAUREATKA – 2005
  • NATALIA BARDZIK – FINALISTKA – 2006
  • JOANNA GAJEWSKA – FINALISTKA – 2007
  • BEATA ADAMIK – FINALISTKA – 2008, 2009
  • JOANNA MARSZAŁEK – FINALISTKA – 2009
  • IGA JÓZEFCZYK – LAUREATKA – 2009
  • NATALIA OLSZAŃSKA – FINALISTKA – 2010
  • JOANNA HANUS – LAUREATKA – 2011
  • KATARZYNA SZEPELAK – LAUREATKA – 2011
  • ANNA GRODZIŃSKA – FINALISTKA – 2012
  • MONIKA JAKIELARZ – FINALISTKA – 2012
  • ALICJA JĘDRZEJCZYK – FINALISTKA – 2012
  • KAMELIA NIEMCZYK – FINALISTKA – 2012
  • ANNA PAJĄK – FINALISTKA – 2012
  • ALICJA JĘDRZEJCZYK – LAUREATKA – 2013
  • ALEKSANDRA KUBIT – LAUREATKA – 2013
  • KATARZYNA WOŹNICZAK – FINALISTKA – 2013
  • GRZEGORZ SURMA – FINALISTA – 2014
  • KAROLINA ZAJĄC – FINALISTKA – 2014
  • JULIA ZWIERCAN – FINALISTKA – 2014
  • MAGDALENA KOZŁOWSKA – FINALISTKA – 2015
  • NASIM ŁUCZAJ – FINALISTKA – 2015
  • SZYMON  FUGAS  – LAUREAT -2016
  • KLAUDIA BIEDKA – FINALISTKA – 2017

 

Język angielski

  • PIOTR TERESZKIEWICZ – FINALISTA – 1995, 1996
  • WIKTOR JANICKI – LAUREAT – 1995
  • SZYMON SZOTT – FINALISTA – 1999
  • NASIM ŁUCZAJ -FINALISTKA – 2015
  • MAJA PISKADŁO -FINALISTKA -2016,  LAUREATKA – 4 MIEJSCE -2017

Język niemiecki

  • EWA CHABIERA – LAUREATKA – 1992
  • JERZY PAPIERZ – LAUREAT – 1993
  • KINGA BLECHARZ – FINALISTKA – 1997
  • KLAUDIA BARTKÓW – FINALISTKA – 2000
  • ANNA PASZEK – LAUREATKA – 2001
  • MARTA DUDZIK – FINALISTKA – 2001
  • EWA BIGALL – FINALISTKA – 2004, 2005
  • ALICJA JĘDRZEJCZYK – FINALISTKA – 2014
  • PIOTR OWSIAK – FINALISTA – 2017

Język francuski

  • IWONA GAJEWSKA – LAUREATKA – 1978
  • GRAŻYNA STRYSZOWSKA – FINALISTKA – 1978
  • BARBARA CYNOWSKA – 1980
  • AGNIESZKA MENET – FINALISTKA – 1981
  • BEATA FRYDRYCH – FINALISTKA – 1981
  • JOANNA ĆWIĄKAŁA – FINALISTKA – 1982
  • AGATA PUDŁO – FINALISTKA – 1982, 1983
  • JOANNA GODZISZEWSKA – FINALISTKA – 1984
  • KRYSTYNA KENAR – FINALISTKA – 1984
  • PIOTR RAK – FINALISTA – 1987
  • EDYTA KOCZELA – FINALISTKA – 1989
  • MAŁGORZATA TERLECKA – FINALISTKA – 1989
  • IWONA KWOLEK – FINALISTKA – 1990
  • GRZEGORZ GUZIK – FINALISTA – 1990, 1991,
  • AGNIESZKA JÓRASZ – FINALISTKA – 1990
  • KATARZYNA BOCIANOWSKA – FINALISTKA – 1991
  • DOROTA KASPRZYK – FINALISTKA – 1990, 1991
  • EWA POTYRAŁA – FINALISTKA – 1991
  • AGNIESZKA PIOTROWSKA – FINALISTKA – 1992, 1993
  • ELŻBIETA KUPROWSKA – FINALISTKA – 1993
  • VIOLETTA TUREK – LAUREATKA – 1994
  • JOANNA RUSZEL – LAUREATKA – 1995
  • EDYTA ULIASZ – FINALISTKA – 1995
  • MARTA DUDA – FINALISTKA – 1996
  • KATARZYNA PAWLUŚ – FINALISTKA – 1996
  • MONIKA PORZAK – FINALISTKA – 2000
  • JULIA DECOWSKA-NIEMIEC – FINALISTKA – 2001
  • ANNA SAMBOROWSKA – FINALISTKA – 2001
  • KATARZYNA LIPIŃSKA – FINALISTKA – 2005
  • BARBARA BALLON – LAUREATKA – 2008
  • KAROLINA LIGENZA – LAUREATKA – 2012
  • JESSICA BILSKA -UCZESTNIK FINAŁU -2016,  FINALISTKA -  2017

Język francuski – Ogólnopolski Konkurs Alliance Francaise

  • EWA PIOTROWSKA – FINALISTKA – 1972
  • JOLANTA WYGONIK – FINALISTKA – 1974
  • ELŻBIETA GINALSKA – FINALISTKA – 1974
  • GRAŻYNA STRYSZEWSKA – LAUREATKA – 1978
  • IWONA GAJEWSKA – LAUREATKA – 1978
  • BARBARA CYNARSKA – LAUREATKA – 1980
  • AGNIESZKA MENET – FINALISTKA – 1981
  • GRZEGORZ GUZIK – FINALISTA – 1991
  • KATARZYNA BOCIANOWSKA – LAUREATKA – 1991
  • ANETA OMACHEL – FINALISTA – 1993
  • MARTA DUDA – FINALISTKA – 1996
  • KATARZYNA PAWLUŚ – FINALISTKA – 1996

Język rosyjski

  • RYSZARD RUDKOWSKI – FINALISTA – 1976
  • MARTA DUBIS – LAUREATKA – 1977
  • ANNA RAUS – FINALISTKA – 1978
  • KRYSTYNA DROZD – FINALISTKA – 1979
  • MAŁGORZATA PASTERKIEWICZ – FINALISTKA – 1981
  • AGATA POJNAR – FINALISTKA – 1983
  • MARIA KOSAKOWSKA – LAUREATKA – 1986
  • AGATA DĘBIEC – FINALISTKA – 1987
  • SYLWIA SKROK – LAUREATKA – 1992
  • MONIKA KUKOWSKA – FINALISTKA – 1997
  • MARLENA KRZYSIK – UCZESTNICZKA ETAPU CENTRALNEGO – 2004

Język łaciński

  • EWA WOTA – FINALISTKA – 1992
  • ANNA WALISZKO – FINALISTKA – 1993

Artystyczna – sekcja plastyczna

  • URSZULA KUBIT – FINALISTKA – 1977
  • WOJCIECH WIERDAK – LAUREAT – 1977
  • GRZEGORZ SZELC – FINALISTA – 1981
  • ANDRZEJ KLECHOWSKI – FINALISTA – 1983
  • WOJCIECH RAK – FINALISTA – 1984
  • MARCIN KRÓLICKI – FINALISTA – 1991
  • MARTA DUDA – FINALISTKA – 1995
  • ANITA SŁOMAK – LAUREATKA – 1996
  • ANNA MARIA PLEBAN – FINALISTKA – 1997
  • MARIA WÓJTOWICZ – LAUREATKA – 2004
  • WOJCIECH SZYMAŃSKI – LAUREAT – 2004

Filozofia

  • URSZULA KLATKA – FINALISTKA – 1989
  • MARCIN OLBRYCHT – LAUREAT – 1993
  • TOMASZ MOSKAL – LAUREAT – 1995
  • BARBARA PELCZAR – LAUREATKA – 1996
  • KATARZYNA JASKÓŁKA – LAUREATKA – 1996
  • MAŁGORZATA DOMARADZKA – FINALISTKA – 1997
  • WILHELMINA SKWARA – LAUREATKA – 1998
  • EWA STAROŃ – FINALISTKA – 2000
  • IWONA ŚWIDRAK – FINALISTKA – 2000
  • ALEKSANDRA SZCZEPAN – FINALISTKA – 2002
  • JAN KOBAK – LAUREAT – 2003 I LOKATA W KRAJU
  • WOJCIECH SZYMAŃSKI – LAUREAT – 2004
  • SEBASTIAN STODOLAK – FINALISTA – 2004
  • WERONIKA KOBAK – LAUREATKA – 2005
  • MARIA WÓJTOWICZ – LAUREATKA – 2005
  • KORNELIA WIELOBÓB – LAUREATKA – 2005
  • ŁUKASZ NYCZ – LAUREAT – 2006
  • MAGDALENA KOZUBAL – LAUREATKA – 2007, FINALISTKA – 2006
  • JAKUB ULIASZ – FINALISTA – 2007
  • MARTA GIERLICKA – FINALISTKA – 2007
  • EDYTA DUDYCZ – FINALISTKA – 2007
  • MAGDALENA SKAŁBA – LAUREATKA – 2009
  • KATARZYNA WOŹNICZAK – FINALISTKA – 2012
  • DAMIAN GRODZIŃSKI – FINALISTA – 2013
  • NASIM ŁUCZAJ – LAUREATKA – 2013
  • JULIA ZWIERCAN – FINALISTKA – 2013
  • KAMIL GMITEREK -FINALISTA -2016

Ekologia

  • HUBERT OLBRYCHT – LAUREAT – 1989, 1990
  • PIOTR DUELL- LAUREAT – 1996
  • EDYTA KINEL – LAUREATKA – 1996
  • BOGUSŁAWA MRÓZ – LAUREATKA – 1999, 2000 I MIEJSCE W POLSCE
  • ALEKSANDRA SOBOLEWSKA – LAUREATKA – 2005
  • MATEUSZ MAŚLANKA – LAUREAT – 2007
  • PIOTR BAJEK – FINALISTA – 2011
  • MACIEJ GŁOWACKI -LAUREAT – 2013
  • ALEKSANDRA SOBIBOROWICZ – FINALISTKA – 2014
  • SABINA NIEMIEC – FINALISTKA – 2015
  • ANNA TOMOŃ – FINALISTKA -2016
  • MATEUSZ WITOWICZ – FINALISTA – 2017

Biologia

  • TOMASZ HEJNAR – FINALISTA – 1985
  • ŁUKASZ ŁUCZAJ – FINALISTA – 1988
  • HUBERT OLBRYCHT – FINALISTA – 1989
  • HUBERT OLBRYCHT – LAUREAT – 1990
  • BOGDAN JAKIEŁA – LAUREAT – 1994 - ZŁOTY MEDAL NA V MIĘDZYNARODOWEJ OLIMPIADZIE BIOLOGICZNEJ W WARNIE!!!
  • TERESA MASŁYK – LAUREATKA – 1994
  • TOMASZ RYGIEL – FINALISTA – 1996
  • TOMASZ RYGIEL – LAUREAT – 1997
  • DOROTA PĘCAK – FINALISTKA – 2000
  • BOGUSŁAWA MRÓZ – FINALISTKA – 2001
  • DANUTA KORONA – FINALISTKA – 2007
  • ANNA MARIA GURGACZ – FINALISTKA – 2008
  • ALEKSANDRA KILAR – FINALISTKA – 2008
  • MACIEJ GŁOWACKI – FINALISTA – 2012, 2013
  • JOANNA JAMROGA – FINALISTKA – 2012
  • ADRIANNA ARCISZEWSKA – FINALISTKA – 2014
  • MACIEJ GŁOWACKI – LAUREAT – 2014
  • KRZYSZTOF KRYSA – FINALISTA – 2014
  • ALEKSANDRA SOBIBOROWICZ – FINALISTKA – 2014, 2015
  • MACIEJ MATERNA – FINALISTA – 2015
  • DUNAJ  PIOTR -FINALISTA-2016
  • KAZANECKA  ZOFIA -FINALISTKA-2016
  • WĘGRZYNIAK  AGATA -FINALISTKA-2016
  • ANNA TOMOŃ – FINALISTKA – 2017
  • KACPER DYKAS – LAUREAT -9 MIEJSCE – 2017

Matematyka

  • JERZY PELCZAR – LAUREAT – 1966
  • JAN BAJGIER – FINALISTA – 1971
  • KAZIMIERZ KORFANTY – FINALISTA – 1972, LAUREAT – 1973
  • WOJCIECH CHAJEC – FINALISTA – 1975
  • WIESŁAW SZOTT – FINALISTA – 1976
  • MARIUSZ SKAŁBA – FINALISTA – 1980, 1981, 1982 (WYRÓŻNIENIE) II MIEJSCE NA V AUSTRIACKO-POLSKICH ZAWODACH MATEMATYCZNYCH
  • TOMASZ PÓŁCHŁOPEK – FINALISTA – 1985
  • PAWEŁ KUBIT – FINALISTA – 1987
  • BARTOSZ KIEPUSZEWSKI – FINALISTA 1990
  • MARCIN KULCZYCKI – FINALISTA – 1993, 1994 (WYRÓŻNIENIE), 1995 (WYRÓŻNIENIE)
  • JAROSŁAW WRONA – FINALISTA – 2000 (WYRÓŻNIENIE), LAUREAT – 2001, 2002, I MIEJSCE DRUŻYNOWO NA XI ZAWODACH MATEMATYCZNYCH PAŃSTW BAŁTYCKICH, 7 MIEJSCE NA II ZAWODACH MATEMATYCZNYCH CZESKO-POLSKO-SŁOWACKICH, SREBRNY MEDAL NA XLII MIĘDZYNARODOWEJ OLIMPIADZIE MATEMATYCZNEJ W USA, SREBRNY MEDAL NA XLIII MIĘDZYNARODOWEJ OLIMPIADZIE MATEMATYCZNEJ W WIELKIEJ BRYTANII
  • TOMASZ KAZIMIERCZUK – FINALISTA – 2001, 2002 (WYRÓŻNIENIE), LAUREAT 2003
  • DAMIAN KONIECKI – FINALISTA – 2001, 2002, 2003 (WYRÓŻNIONY)
  • MACIEJ SKÓRSKI – LAUREAT – 2006 BRĄZOWY MEDAL NA XLVII MIĘDZYNARODOWEJ OLIMPIADZIE MATEMATYCZNEJ W SŁOWENII
  • BOGUSŁAW WRÓBLEWSKI – FINALISTA – 2006 (WYRÓŻNIENIE)
  • BARTOSZ GRUSZECKI – FINALISTA – 2007
  • MARCIN JAKIEL – FINALISTA – 2010
  • ERYK LIPKA – FINALISTA – 2010, 2011
  • KAMIL ZBOROWSKI – FINALISTA – 2011
  • KRZYSZTOF MAZIARZ – FINALISTA – 2013
  • KRZYSZTOF MAZIARZ – LAUREAT – 2014
  • ALEKSANDRA MĘDREK – FINALISTKA – 2014

Fizyka

  • KRZYSZTOF ZALIBOWSKI – FINALISTA – 1973
  • WOJCIECH CHAJEC – FINALISTA – 1976
  • TOMASZ PÓŁCHŁOPEK – FINALISTA – 1985
  • PIOTR KOC – FINALISTA – 1984, 1985, 1986
  • JANUSZ SZNAJDER – FINALISTA – 1987
  • JAROSŁAW WRONA – FINALISTA – 2000, 2002
  • JAROSŁAW WRONA – LAUREAT – 2001
  • TOMASZ KAZIMIERCZUK – FINALISTA – 2002
  • TOMASZ KAZIMIERCZUK – LAUREAT – 2001
  • DAMIAN KONIECKI – FINALISTA – 2001
  • DAMIAN KONIECKI – LAUREAT – 2002
  • DAMIAN KONIECKI – LAUREAT – 2003
  • TOMASZ KAZIMIERCZUK – LAUREAT – 2003 BRĄZOWY MEDAL NA MIĘDZYNARODOWEJ OLIMPIADZIE FIZYCZNEJ ROZGRYWANEJ W TAJWANIE
  • PIOTR GUZIK – LAUREAT – 2004
  • JAKUB KOBAK – LAUREAT – 2006
  • KRZYSZTOF URBANEK – FINALISTA – 2006
  • PIOTR ZYCH – LAUREAT- 2007
  • ŁUKASZ MARSZAŁEK – LAUREAT – 2007
  • ŁUKASZ MARSZAŁEK – LAUREAT – 2008
  • JAKUB IRZYK – LAUREAT – 2009
  • WOJCIECH SKWIRZ – FINALISTA – 2010
  • KAMIL SZYDŁO – FINALISTA – 2010
  • MICHAŁ MENDRALA – FINALISTA – 2010
  • GRZEGORZ GAZDOWICZ – FINALISTA – 2010
  • KACPER ŁANDA – FINALISTA – 2010, 2011
  • MARCIN KOSTAŃSKI – FINALISTA – 2011
  • MAKSYMILIAN SOKOŁOWSKI – FINALISTA – 2011
  • ADAM ZIMA – FINALISTA – 2012
  • TOMASZ CIEPLIK – FINALISTA – 2013
  • MACIEJ GŁOWACKI – FINALISTA – 2013
  • MACIEJ GŁOWACKI – LAUREAT – 2014
  • KRZYSZTOF MAZIARZ – FINALISTA – 2014
  • ANDRZEJ PISAREK – LAUREAT – 2014  OLIMPIADA MIĘDZYNARODOWA W KAZACHSTANIE
  • KAMIL MARAJ – FINALISTA – 2015
  • GRZEGORZ URIASZ -FINALISTA-2016
  • MATEUSZ TUROWSKI – LAUREAT -4 MIEJSCE-2017,  REPREZENTANT KRAJU NA OLIMPIADZIE MIĘDZYNARODOWEJ W INDONEZJI -2017

Informatyka

  • TOMASZ KAZIMIERCZUK – FINALISTA – 2002
  • JAROSŁAW WRONA – FINALISTA – 2002
  • KAMIL BRAUN – FINALISTA – 2013
  • BARTOSZ BARWIKOWSKI – FINALISTA – 2014
  • GRZEGORZ URIASZ -FINALISTA -2016,  FINALISTA -2017
  • RAFAŁ KILAR – FINALISTA – 2017

Olimpiada Interdyscyplinarna
INFORMATYKA-BIOLOGIA-EKOLOGIA

  • KONRAD BARAN – LAUREAT – 2004 – 2. MIEJSCE W KRAJU
  • WOJCIECH RÓŻEWICZ – LAUREAT – 2004 – 7. MIEJSCE W KRAJU

Chemia

  • JERZY MATELOWSKI – LAUREAT – 1959
  • KAROL BAL – FINALISTA – 1962
  • PIOTR NAWROCKI – FINALISTA – 1987
  • MATEUSZ REGULSKI – FINALISTA – 1994
  • MACIEJ DRANKA – LAUREAT – 1998
  • TOMASZ KAZIMIERCZUK – LAUREAT – 2003
  • MACIEJ GŁOWACKI – FINALISTA – 2014

Historia

  • TAMARA SZYNDLER – FINALISTKA – 1987
  • IWONA DZIURA – LUREATKA – 1989
  • GRZEGORZ KUBAL – LAUREAT – 1991
  • AGATA POTYKANOWICZ – FINALISTKA – 1992
  • PAWEŁ BEDNARZ – FINALISTA – 2001
  • SŁAWOMIR ULIASZ – LAUREAT – 2002
  • PAWEŁ GROMADZKI – FINALISTA – 2009
  • JAKUB BEREŚ – FINALISTA – 2009
  • ALEX WĘKLAR – LAUREAT – 2010
  • PAULINA JANUSZ – LAUREATKA – 2012
  • KRZYSZTOF KMĄK – LAUREAT – 2012, 2013
  • KAMIL WILK – FINALISTA – 2012
  • ALEKSANDRA BUGAJSKA – LAUREATKA – 2013
  • KATARZYNA MATYJA – LAUREATKA -2 013
  • KONRAD SŁOMIANA – LAUREAT – 2013
  • GRZEGORZ SURMA – LAUREAT – 2013
  • MAGDALENA SŁYŚ – FINALISTKA – 2017

Wiedza społeczno-prawna

  • EDYTA ZYGMUNT – LAUREATKA – 1985
  • OLGA BODASZEWSKA – FINALISTKA – 1989, 1990
  • TERESA KRUSZELNICKA – LAUREATKA – 1989, 1990

Geografia

  • GRZEGORZ RAKOCZY – FINALISTA – 1976
  • MAGDALENA WARSKA – FINALISTKA – 1977
  • ADAM WALTER – CRONECKI – FINALISTA – 1985
  • BOGDAN JAKIEŁA – FINALISTA – 1993
  • ŁUKASZ PIETRYKA – FINALISTA – 1994, 1995
  • JAKUB LENKIEWICZ – FINALISTA – 1995
  • ELŻBIETA PITRUS – FINALISTKA – 1997, 1998
  • ARTUR JANUSZ – FINALISTA – 1997,
  • ARTUR JANUSZ – LAUREAT – 1998, 1999 I MIEJSCE W POLSCE
  • ELŻBIETA PITRUS – LAUREATKA – 1999
  • JAKUB SZMYD – LAUREAT – 2002 REPREZENTANT KRAJU NA MIĘDZYNARODOWEJ OLIMPIADZIE GEOGRAFICZNEJ ROZGRYWANEJ W DURBANIE – RPA
  • JAKUB SZMYD – FINALISTA – 2003
  • MILENA FARAJEWICZ – FINALISTKA – 2006
  • ARTUR MALINOWSKI – FINALISTA – 2007
  • BARTOSZ GIERLACH – LAUREAT – 2008 (II MIEJSCE)- REPREZENTANT KRAJU NA MIĘDZYNARODOWEJ OLIMPIADZIE GEOGRAFICZNEJ W TUNEZJI, 2009, 2010 – REPREZENTAN KRAJU NA MIĘDZYNARODOWEJ OLIMPIADZIE NA TAJWANIE
  • URSZULA KLIMEK – FINALISTKA – 2010
  • PAULINA JANUSZ – FINALISTKA – 2010, 2011, LAUREATKA 2012
  • WERONIKA TUROWSKA – FINALISTKA – 2011, LAUREATKA 2013
  • PIOTR WOŁOWIK – FINALISTA – 2012
  • JAKUB GILIAVAS – FINALISTA – 2013
  • BARTŁOMIEJ KOLANKO – LAUREAT – 2013
  • KRZYSZTOF KRYSA – FINALISTA – 2013
  • MACIEJ MACIEJCZYK – FINALISTA – 2013
  • ŁUKASZ MENDRALA – FINALISTA – 2013
  • KRZYSZTOF KRYSA – FINALISTA – 2014, 2015
  • WOJCIECH LIPIŃSKI -FINALISTA-2016
  • MICHAŁ DZIEPAK -FINALISTA-2016
  • PAKUŁA JAN -FINALISTA -2016,  FINALISTA – 2017

Olimpiada techniczna

  • ROMAN KLARA – LAUREAT – 1976
  • WOJCIECH LORENC – FINALISTA – 1976
  • ROMAN ZIMKA – FINALISTA – 1979

Astronomia

  • PIOTR KOC – FINALISTA – 1984, 1985, 1986
  • TOMASZ PÓŁCHŁOPEK – FINALISTA – 1985
  • JACEK LONGAWA – FINALISTA – 1987
  • PIOTR GUZIK – FINALISTA – 2001
  • PIOTR GUZIK – LAUREAT – 2002
  • PIOTR GUZIK – LAUREAT – 2003 I LOKATA W KRAJU
  • PIOTR GUZIK – LAUREAT – 2004 I LOKATA W KRAJU
  • MAKSYMILIAN SOKOŁOWSKI – LAUREAT – 2010 – REPREZENTANT KRAJU NA MIĘDZYNARODOWEJ OLIMPIADZIE W PEKINIE
  • MAKSYMILIAN SOKOŁOWSKI – LAUREAT – 2011 – REPREZENTANT KRAJU NA MIĘDZYNARODOWEJ OLIMPIADZIE W CHORZOWIE
  • ERYK LIPKA – LAUREAT – 2011 – REPREZENTANT KRAJU NA MIĘDZYNARODOWEJ OLIMPIADZIE W CHORZOWIE
  • JAKUB AHADDAD – FINALISTA – 2012, LAUREAT 2013
  • MACIEJ GŁOWACKI – FINALISTA – 2012, LAUREAT 2013
  • MACIEJ GŁOWACKI – LAUREAT – 2014 – REPREZENTANT KRAJU NA MIĘDZYNARODOWEJ OLIMPIADZIE W RUMUNII
  • JAN RAJCHEL – FINALISTA -2016
  • GRZEGORZ URIASZ -FINALISTA -2017

Wiedza społeczno-polityczna

  • ANDRZEJ GUZIK – FINALISTA – 1985

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny

  • PAWEŁ BARUT – LAUREAT – 1993

Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

  • STANISŁAW WÓJTOWICZ – FINALISTA – 1978
  • JAN NACHMAN – FINALISTA – 1980
  • JERZY NACHMAN – FINALISTA – 1980
  • IWONA DZIURA – LAUREATKA – 1989
  • ANNA PASZEK – LAUREATKA – 2002
  • DAMIAN BOBER – LAUREAT – 2003
  • MACIEJ JÓZEFOWICZ – LAUREAT – 2003
  • JANUSZ SIENIAWSKI – FINALISTA – 2006
  • PIOTR POTOCKI – FINALISTA – 2010
  • ALEX WĘKLAR – FINALISTA – 2011
  • PIOTR ZYZAŃSKI – LAUREAT ( I LOKATA)- 2015
  • DOMINIK  ŚWIETLAK – UCZESTNIK FINAŁU-2016
  • WOJCIECH LIPIŃSKI – FINALISTA – 2017
  • MAGDALENA SŁYŚ – UCZESTNICZKA FINAŁU -2017

Olimpiada Nautologiczna

  • ARTUR JANUSZ – FINALISTA – 1999
  • ELŻBIETA PITRUS – FINALISTKA – 1999
  • JAKUB SZMYD – FINALISTA – 2002, LAUREAT 2003
  • BARTOSZ GIERLACH – LAUREAT- 2008, 2009, 2010

Olimpiada Wiedzy Biblijnej

  • JOANNA LORENC – FINALISTKA – 1995

Olimpiada „Myśli Jana Pawła II”

  • PAULINA KORAB – LAUREATKA – 2012
  • MAGDALENA SADOWSKA – LAUREATKA – 2012
  • JULIA PYTERAF -FINALISTKA -2016

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

  • MAŁGORZATA JÓZEFCZYK – FINALISTKA – 2007

Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej

  • AGNIESZKA KOWALSKA – FINALISTKA – 2011

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

  •  MACIEJ KOSTAŃSKI – FINALISTA – 2014, LAUREAT – 2015

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

  • PAWEŁ GADZAŁA – FINALISTA – 2011
  • JAN KLUZA – FINALISTA – 2012

Olimpiada Wiedzy o Finansach – Banki w Akcji

  • MICHAŁ RZEŹNIKIEWICZ – LAUREAT – 2011
  • MICHAŁ STAJNIAK – LAUREAT – 2011
  • LINDA HAKIM – LAUREATKA – 2011
  • ROMAN BIEDA – FINALISTA – 2011
  • BARTŁOMIEJ SZCZUREK – FINALISTA – 2011
  • WERONIKA KOZIOŁ – LAUREATKA – 2012

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

  • MACIEJ MATERNA – FINALISTA – 2015
  • SEBASTIAN STOJAK – LAUREAT – 2015
  • KACPER DYKAS -LAUREAT-2016
  • PIOTR DUNAJ – FINALISTA – 2017
  • KRZYSZTOF GRĄDALSKI – LAUREAT – 2017

Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

  • ADAM GARNCZARSKI – FINALISTA – 2003
  • SEWERYN MYŚLIWIEC – FINALISTA – 2004, 2005
  • EWELINA GÓRNICKA – FINALISTKA – 2006, 2007
  • SABINA PITERA – FINALISTKA – 2012

Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku

  • PAULINA CYPCAR – FINALISTKA – 2008
  • KAROLINA TESZNAR – FINALISTKA – 2009
  • PAULINA WANAT – FINALISTKA – 2010

Olimpiada Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

  • PAULINA JANUSZ – LAUREATKA – 2011
  • DOMINIKA GUZEK – LAUREATKA – 2012
  • KATARZYNA MATYJA – LAUREATKA – 2012
  • PIOTR ZYZAŃSKI – LAUREAT – 2013
  • ALEKSANDRA KORZEŃ – LAUREATKA -2016

Olimpiada Teologii Katolickiej

  • KAROLINA LATKIEWICZ – FINALISTKA – 2010
  • TOMASZ BIEDKA – FINALISTA – 2014
  • KAMIL GMITEREK – FINALISTA – 2014
  • KAROLINA SZABAT -FINALISTKA – 2017

Olimpiada Wiedzy o Mediach

  • KATARZYNA ROGALA  – FINALISTKA – 2016
  • PIOTR SAWICKI – LAUREAT – 2017
  • MARIA RADKOWSKA – LAUREATKA -2017
  • KLAUDIA KRUKAR – UCZESTNICZKA FINAŁU – 2017

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

  • MARIA GUZIK -FINALISTKA – 2016
  • KRZYSZTOF SKOMIAŁ – FINALISTA – 2016
  • RAFAŁ KILAR – FINALISTA -2017

Olimpiada Statystyczna

  • MATEUSZ WINIARSKI ( GIMNAZJUM DWUJĘZYCZNE) – FINALISTA – 2017
  • ARKADIUSZ ZAJDEL – LAUREAT – 2017