Kadra

 

PRACOWNICY I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KROŚNIE W ROKU SZKOLNYM 2017-2018

DYREKTOR :    Ryszard Józefczyk
WICEDYREKTOR: Ewa Jaklewicz

KADRA PEDAGOGICZNA

Język Polski

Zofia Bartecka-Prorok, Gertruda Dynowska-Trybus,  Andrzej Gałowicz,  Ryszard Józefczyk,   Katarzyna Klein-Łokaj, Agnieszka Lipińska, Anna Trzemżalska

Język Angielski

Małgorzata Borek,  Ewa Czekańska, Urszula Jucha,   Erwina Kalistel-Pojnar,   Magdalena Kubal, Katarzyna Kudroń,  Hanna Lazarowicz,  Beata Miczek,  Małgorzata Plinkiewicz, Anna Steliga, Katarzyna Wilk, Małgorzata Wyżkiewicz

Język Niemiecki

 Alicja Flis,  Monika Zając, Ewa Zygarowicz,

Język Rosyjski

Agnieszka Pelczar

Język Francuski

 Hanna Lazarowicz , Grażyna Żywiec

Język Hiszpański

Katarzyna Wilk, Erwina Kalistel-Pojnar

Język Łaciński

Katarzyna Kudroń

Historia

 Małgorzata Błońska-Pudło,  Barbara Latkiewicz, Marcin Pudło, Beata Wygonik-Wronka, Paweł Zygarowicz

Wiedza o Społeczeństwie

          Barbara Latkiewicz, Marcin Pudło, Beata Wygonik-Wronka, Paweł Zygarowicz, Małgorzata Wyżkiewicz, Ewa Czekańska

Matematyka

Andrzej Bysiewicz, Małgorzata Fundakowska,  Agata Głowacka, Paulina Gruszka, Ewa Jaklewicz, Piotr Kucia,  Ilona Stankiewicz, Renata Trznadel, Michał Słowik

Fizyka i Astronomia

Grzegorz Depczyński, Barbara Lenert

Biologia

 Agnieszka Barczyk-Penar , Krystyna Deptuch, Agnieszka Korzec-Niemiec

Chemia

Katarzyna Sitek-Guzik, Kamil Serafin, Jolanta Andruszko

Geografia

Małgorzata Podyma, Mateusz Suchodolski

Wiedza o Kulturze

Krzysztof  Trybus, Małgorzata Zych

Muzyka

Krzysztof  Trybus

Plastyka

Małgorzata Zych

Technologia Informacyjna, Informatyka

Maciej Jagieło, Andrzej Ruszała, Maciej Suchodolski

Technika

Andrzej Ruszała

Podstawy przedsiębiorczości

Jolanta Andruszko, Mateusz Suchodolski, Marcin Pudło

Edukacja dla Bezpieczeństwa

Agnieszka Pelczar, Małgorzata Błońska-Pudło

Wychowanie Fizyczne

              Paulina Fałat-Kosiek,  Paweł Habrat,  Katarzyna  Kustroń,  Krzysztof  Nalborski, 
             Tomasz  Nowakowski, Wioletta Rajchel, Izabela Zatorska

Religia

 Elżbieta Gurgacz, ks. Wojciech Sabik, Ks. Jacek Wójtowicz, Jacek Gliński

Biblioteka szkolna

 Małgorzata Czudec, Renata Wajda

Pedagog szkolny

Edyta Karwat

Psycholog szkolny

Joanna Mikuś

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

Główna Księgowa -Krystyna Balicka

Specjalista ds. Administracji - Edyta Zając

Specjalista ds. gospodarczych - Wojciech Kolanko

Specjalista ds. Administracji – Magdalena Longawa

Specjalista ds. Kadr – Magdalena Klamut

Specjalista ds. Płac – Beata Słyś

Specjalista ds. Administracji – Piotr Krzanowski

Konserwatorzy – Adam Kalisz, Marian Marczak

Obsługa sprzątająca - Leokadia Łuksa, Alina Munzberger, Aneta Stanisz, Aneta Ziembicka