Rekrutacja do klas dwujęzycznych w I LO

Drodzy Kandydaci do klas pierwszych dwujęzycznych!

Informujemy, że od 29 kwietnia 2019 r. do 15 maja 2019 r. przyjmujemy wnioski Kandydatów do klas dwujęzycznych, planowanych na rok  szkolny 2019/2020.

Przypominamy, że w ofercie dla Kandydatów po Gimnazjum  dwujęzyczną jest  klasa I a o profilu humanistyczno-językowym,

dla Kandydatów po szkole podstawowej  dwujęzyczną jest klasa I G  o profilu lingwistyczno-medialnym.

Wniosek o przyjęcie do szkoły składamy w podanym wyżej terminie nawet, gdy klasę dwujęzyczną Kandydat wybierze na dalszej preferencji.

Wnioski składać można w szkole codziennie od poniedziałku do piątku
w godz. od 8.00 – do 15.00 w pokoju 109 ( I piętro).
W razie potrzeby proszę dzwonić:  tel. 13 43 204-50, wew. 32.

Na tę chwilę nie ma jeszcze dostępu do wniosku. Udostępnimy link do wniosku jak tylko będzie to możliwe.

Więcej informacji o ofercie oraz najważniejsze dokumenty związane z rekrutacją są dostępne  na stronie szkoły w zakładce REKRUTACJA.